Меню
Your Cart

Про нас

«Щастье» - мережа ресторанів для тих, хто розуміється на їжі, піклується про своє здоров'я, подорожує і порівнює. Ми постаралися зібрати найкращі страви різних країн, тому в нашому меню є страви різних концепцій та національних кухонь, де кожен знайде щось до смаку.

Наші ресторани зручно розташовані в самому серці Одеси – «Щастье» Пале Рояль, поряд з відомим на весь світ Оперним театром та «Щастье» на вулиці Буніна, в безпосередній близькості від Одеської Філармонії. Одесити та гості міста можуть порадувати себе духовною їжею, а потім скуштувати щонайменше шедевральні страви від наших шеф-кухарів відкриваючи для себе нову Одесу.

Наша ІСТОРІЯ

Історія «Клубной метки» розпочалася 8 серпня. 1997 року з бару "Captain Morgan" за адресою nbsp; вулиця Рішельєвська, 17. У вересні 2004 року "Captain Morgan" переїхав за адресою вулиця Жуковського, 30 і був перейменований на " Morgan-Club".

Сьогодні «Клубная метка» - це ресторан-бар «Morgan-Club» та чотири ресторани « Щастье», яка вже більше 20 років радує одеситів та гостей міста відмінною кухнею, запалювальними тематичними вечірками та якісним сервісом.  як «Хали-Гали» та «Forsage».

З нами Ви завжди можете запланувати свій вечір. Скористайтеся формою «Зарезервувати столик» і ми обов'язково знайдемо місце як для сімейної вечері, так і для розкішного бенкету.

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере.